OBEJMY NORMA


Marka stworzona przez firmę RASMUSSEN GmbH lidera w produkcji elementów złącznych głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Elementy produkowane przez Rasmussen GmbH mają również szerokie zastosowanie w przemyśle stoczniowym, maszynowym, chemicznym gdyż stosujemy najlepsze gatunki tworzyw sztucznych oraz stali kwaso i żaroodpornych. Możemy sprostać tak wysokim wymaganiom dzięki pracy w systemie jakości ISO 9001 oraz QS 9000 i VDA 6.1.

OBEJMY OETIKERFirma Hans Oetiker GmbH powstała w 1947 roku w Szwajcarii produkując opaski bezśrubowe z dwoma uszami zaciskane kleszczami. Przez wiele lat powstało dużo różnych modeli opasek, ale prawie wszystkie z uszami do zaciskania. Oetiker jest dostawcą na pierwszy montaż dla motoryzacji wielu opasek również w tak wymagających jakości i bezpieczeństwa zastosowaniach jak poduszki powietrzne i układy kontroli trakcji. Tradycyjnie bardzo ważnym sektorem odbiorców dla Oetiker'a są producenci i dystrybutorzy napojów w tym piwa oraz sektor spawalniczy. Firma posiada certyfikaty ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1 oraz jako nieliczna certyfikat nieuciążliwości dla środowiska naturalnego ISO 14000.


TAśMY KABLOWE


Taśmy Kablowe są przeznaczone do mocowania w wiązki przewodów elektrycznych, węży, rurek, instalacji w pojazdach samochodowych itp.Wyposażone są w głowicę zapinkową i profil zębatkowy na całej długości.Przy naciągniętej taśmie część przegubowa głowicy zaklinuje się w uziębieniu. Tak utworzona pętla nie daje się poluzować. Taśmy wykonane są z poliamidu 6.6 w kolorze białym lub czarnym.Temperatura pracy -40st C do +85st C.Tworzywo jest odporne na typowe rozpuszczalniki, wodę morską, smary itp.


projected by http://morgun.cal.pl